MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 19 gości

dzisiaj: 941, wczoraj: 672
ogółem: 4 977 537

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Lider IV ligi z problemami

  • autor: Tarnovianin09, 2018-06-01 23:14

...W minionej kolejce Sandecja II Nowy Sącz wygrała na wyjeździe z Popradem Rytro (1-0). Po meczu pojawiły się jednak wątpliwości dotyczące występu Patryka Szarka. Jak się okazuje zawodnik wcześniej otrzymał cztery żółte kartki i z Popradem powinien pauzować.

Patryk Szarek otrzymał żółtą kartkę w meczu z Wolanią (pierwsza kolejka), Tuchovią (12 kolejka), Tarnovią (25 kolejka) i ponownie z Tuchovią (27 kolejka). W pojedynku z Popradem powinien więc pauzować. Komisja Dyscypliny i Komisja Gier OZPN Nowy Sącz zajmie się całą sprawą.

Jeśli Sandecja II przegra mecz z Popradem walkowerem to nadal szansę na grę w barach będzie miała druga w tabeli Limanovia. Wprawdzie sądeczanie nadal mieliby klarowną sytuację, ale końcówkę sezonu mają wymagającą: u siebie z MLKS Żabno i na wyjeździe z Glinikiem Gorlice (zaległy mecz) i Lubaniem Maniowy.

W tej chwili rezerwy Sandecji mają trzy punkty przewagi nad Limanovią, lepszy bilans bezpośrednich spotkań i jeden mecz mniej na koncie. Najlepsza ekipa czwartoligowej grupy zagra w barażowym dwumeczu o III ligę z Hutnikiem Kraków.

limanowa.in

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [360]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka