MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 22 gości

dzisiaj: 777, wczoraj: 914
ogółem: 4 983 441

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Bez bramek z Drwinią

  • autor: Tarnovianin09, 2018-05-30 21:01

Obie jedenastki nastawione były bardziej na zabezpieczenie własnej bramki niż ofensywę, co dyktowała sytuacja w tabeli. Kilka dogodnych sytuacji na gola nie zostało wykorzystanych, w efekcie każda z drużyn dopisała sobie po jednym punkcie w ligowym dorobku.   

Początek meczu dla Tarnovii, która zamknęła Drwinię na jej polu karnym. Goście ratowali się z opresji zagraniem ręką w 5 min. i faulem w 15 min. na Rafale  Koziole przy próbie dobitki,  niestety bez reakcji prowadzącego zawody. Drugi kwadrans gry to przewaga Drwini z trzema okazjami na gola. Końcówka ponownie dla biało-czerwonych i dwa trafienia Mateusza Prokopa w 38 min w słupek i 41 min. w poprzeczkę. W 43 min. była kuriozalna decyzja sędziego, który odgwizdał spalonego R. Kozioła, mimo że podanie było od zawodnika drużny przeciwnej. W drugiej części meczu tempo spadło a gra w większości toczyła w środkowej części boiska. Goście postanowili zaprezentować szeroki repertuar fauli w swoim wykonaniu przy niewystarczającej reakcji sędziego.  W 63 min. najbardziej aktywny obok Rafała Kozioła w poczynaniach ofensywnych Tarnovii Mateusz Prokop oddał bardzo silny strzał pod poprzeczkę z trudem obroniony przez bramkarza gości.  W końcówce meczu mocny  napór  biało-czerwonych, którego efektem były jedynie rzuty rożne i wolne bez efektu bramkowego. 

Tarnovia: D. Kubik - Ł. Noga, T. Nytko, M. Baruch,  P. Nowak - P. Klich, W. Kuboń, W. Gucwa, M. Prokop (72' Ł. Wilk), P. Dydyk (60' T. Mikoś)  - R. Kozioł                                         


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [336]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka