Ostatnia kolejka 1 ligi kobiet

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-26 14:09

W niedzielę 27 maja na stadionie Tarnovii biało-czerwone zakończą rozgrywki w 1 lidze kobiet meczem 18 kolejki Tarnovia - Rysy Bukowina Tatrzańska. Początek spotkania o godz 16:00.

Podziękujmy piłkarkom za udany sezon, a zwłaszcza fantastyczną rundę wiosenną.

Zapraszamy!

W poprzedniej rundzie to tarnowianki wywiozły 3 punkty spod Tatr (1:2) i na pewno zespół z Podhala chciałby zrewanżować się za tamtą stratę punktów.

Z poprzednich potyczek biało-czerwonym udawało się wychodzić  zwycięsko, jednak były to wyrównane i zacięte spotkania. Zespół z Bukowiny podbudowany jest ostatnimi zwycięstwami (m.in.sensacyjne 3:2 z Pragą Warszawa), ale i Tarnovia chce udowodnić, że wicemistrzostwo 1 ligi nie jest przypadkowe.

Czy Tarnovii uda się zwycięsko zakończyć sezon czy jednak to Rysy wyjadą z Tarnowa z punktami? Jedno jest pewne, emocje są zagwarantowane i nie może zabraknąć w tym meczu kibiców Tarnovii!