dzisiaj: 730, wczoraj: 1915
ogółem: 5 499 841

Porażka w Barcicach

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-25 20:10

Pierwsze 60 minut nie zapowiadało tak wysokiej porażki w Barcicach. Po bramce gospodarzy w 13 min. Tarnovianie odpowiedzieli dwoma golami w 34 i 38 minucie.

Najpierw Rafał Kozioł wyrównał po prostopadłym podaniu od Piotra Nowaka. 'Wkręcił w murawę' dwóch obrońców i strzałem pod poprzeczkę zdobył pierwszego gola dla Tarnovii. Chwilę potem biało-czerwoni objęli prowadzenie po samobójczym trafieniu gospodarzy. Na przerwę piłkarze schodzili z wynikiem remisowym 2:2. Po przerwie bramki zdobywali już tylko piłkarze z Barcic.

Zapraszamy na videorelację z meczu:

Tarnovia: D. Kubik (86' S. Leśniak) - Ł. Noga, M. Baruch, T. Nytko, P. Nowak (70' M. Sutkowski ) - P. Klich (70' Ł. Smołkowicz), M. Prokop (64' D. Zaucha), T. Mikoś, W. Kuboń, P. Dydyk - R. Kozioł

żółte kartki: T. Zawiślan,  P. Saratowicz(B) - T. Nytko (T)