Logowanie

Aktualności

Tarnovia wicemistrzem 1 LK

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-19 14:38

Biało-czerwone udowodniły, ze należą do ścisłej czołówki 1 ligi i w przyszłym sezonie powalczą o Ekstraligę. Piłkarki Tarnovii wytrzymały presję gospodyń na początku pierwszej połowy meczu i z upływem czasu zaczęły same dyktować warunki gry, dwukrotnie trafiając do siatki rywalek. Na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek zapewniły sobie wicemistrzostwo 1 ligi.

Wynik otworzyła Tarnovia na pięć minut przed końcem pierwszej połowy. Katarzyna Białoszewska po indywidualnej akcji wyszła na sam na sam z bramkarką Pragi i podała do Gabrieli Gębicy, która trafia do pustej bramki. Po zmianie stron na 0:2 podwyższyła Gabriela Krawczyk z rzutu wolnego.

TarnoviaT. Solarova - K. Piwowarczyk, K. Stańdo, A. Zegalicka, K. Gajdur, A. Nosal (71'M. Owsiak), A. Derus, J. Kapustka (36'G.Krawczyk), G. Gębica, P. Wałaszek, K. Białoszewska (80'P. Wołek)