Logowanie

Aktualności

Porażka z rezerwami ekstraklasowca

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-15 18:29

Przed trudnym zadaniem stanęła jedenastka biało-czerwonych, której przyszło się zmierzyć z drugim zespołem Sandecji Nowy Sącz. W wyjściowym składzie gospodarzy wystąpiło aż pięciu graczy z ekstraklasowym  doświadczeniem w grze.

Gospodarze objęli prowadzenie po strzale w okienko Jonatana Strausa, bezpośrednio z rzutu wolnego, wykonywanego z odległości 18 metrów od bramki Tarnovii. Tuż przed przerwą  Wiktor Nowak otrzymał podanie w polu karnym na wprost bramki Tarnovii i po uderzeniu z 12 m. podwyższył na 2:0. Kilka minut po wznowieniu Michał Gałecki w podobnej sytuacji uzyskał trzecią bramkę dla Sandecji. Honorowego gola dla gości zdobył Mateusz Baruch precyzyjnym strzałem przy słupku, na 10 min. przed końcowym gwizdkiem. Zwycięstwo gospodarzy zasłużone. Sądeczanie mogli zdobyć jeszcze kilka bramek, ale na przeszkodzie stanął dobrze interweniujący w bramce Szymon Leśniak, który obronił między innymi dwie sytuacje 'sam na sam".

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga (78'M. Sutkowski), M. Baruch, T. Mikoś (67'W. Gucwa), P. Nowak - K. Wilk, R. Kozioł, W. Kuboń, M. Prokop, P. Dydyk -  P. Klich (67'B. Wojcieszek)

żółte kartki: Jakub Grič, Bartosz Kozak, Patryk Szarek (S) - Mateusz Baruch (T).

Sędziował: Paweł Bagan (Kraków).