MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 20 gości

dzisiaj: 559, wczoraj: 903
ogółem: 4 982 309

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Ciężka przeprawa z Rolnikiem Głogówek

  • autor: Tarnovianin09, 2018-05-12 17:00

Piłkarki z Głogówka bardzo skutecznie się broniły, zamykając środek pola gry i nie pozwalając Tarnovii na swobodne rozgrywanie piłki. Często wyprowadzały groźne kontry z okazjami na gole. Końcówki obu części meczu należały do gospodyń,  które po skutecznie wyprowadzonych kontratakach zapewniły sobie wygraną.

Wynik otworzyły przyjezdne, które po indywidualnej akcji Kingi Ejzel wyszły na prowadzenie. Piłkarki z Głogówka w tej części gry  nie wykorzystały rzutu karnego, którego przestrzeliła Kinga Gogolin w 31 minucie. Biało-czerwone wyrównały  po rajdzie Katarzyny Białoszewskiej lewą stroną boiska i strzale w długi róg bramki strzeżonej przez Monikę Jaksy. Obraz gry w drugiej połowie nie uległ zmianie. Kilka minut po wznowieniu, przyjezdne miały niewykorzystaną sytuację 'sam na sam', a kilka chwil  później, piłkę z linii bramkowej wybiła Karolina Piwowarczyk. Na dwie minuty przed końcem Paulina Wałaszek z Gabrielą Gębicą przeprowadziły bramkową akcję na wagę trzech punktów.

Tarnovia: T. Solarova - K. Piwowarczyk, K. Stańdo, A. Zegalicka, K. Gajdur - A. Nosal (M. Owsiak), A. Derus, J. Kapustka (K. Rysak), G. Gębica, P. Wałaszek - K. Białoszewska

Video relacja: http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/21300,gra-do-konca-tarnovii-dala-3-punkty.html#sthash.hIXZl0Bl.dpbs

Pozostałe wyniki: Rysy B. T. - Praga Warszawa 3:2, Gol Częstochowa - Wanda Nowa Huta (Kraków) 3:1, Sokół Kolbuszowa - Resovia 0:0. Pauza- GKS Katowice.

W tabeli prowadzi GKS Katowice (37 pkt), Tarnovia jest wiceliderem (26 pkt).

W następnej, przedostatniej kolejce ligowej czeka biało-czerwone wyjazd do

Warszawy. Mecz z MUKS Pragą W-wa odbędzie się 19 maja o godz.12:30


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [320]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka