Olimpia wywiozła punkty z Tarnowa

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-06 23:45

Piłkarze z Pisarzowej, którzy na wiosnę wygrali tylko raz, przyjechali do Tarnowa z nastawieniem wywiezienia zdobyczy punktowej i plan swój zrealizowali z nawiązką. Bronili się ośmioma, dziewięcioma zawodnikami i przeprowadzali groźne kontry dwoma napastnikami. Po jednej z takich kontr strzelili bramkę, jedyną w tym meczu, na wagę trzech punktów. Tarnovianie nie mogli trafić do bramki rywali. Nie pomógł nawet rzut karny w 38 min, który Kamil Wilk przestrzelił. Był to najtrudniejszy pod względem fizycznym mecz do zagrania z czterech, jaki biało- czerwoni rozegrali w ciągu ostatnich ośmiu dni.

video-relacja:http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/21231,niewykorzystany-karny-zemscil-sie-na-tarnovii.html#sthash.fFLZdYSr.dpbs

Tarnovia:Sz. Leśniak - Ł. Noga, M.Baruch, T. Nytko, P. Nowak (71'Ł. Smołkowicz ) - K. Wilk, M. Prokop(55'P.Klich), W. Gucwa (60'D. Zaucha), Ł. Wilk(46' ), P. Dydyk (75'B. Wojcieszek) - R. Kozioł

żółte kartki:D. Zaucha (T) - T. Rząca, W. Weber (O)