Biało-czerwone zagrają z Wandą w Krakowie

• autor: Tarnovianin09, 2018-05-04 21:13

W najbliższą sobotę 5 maja w Krakowie o 16.00 Tarnovianki zmierza się z ekipą Wandy Kraków. Będzie to spotkanie 15. kolejki 1. ligi kobiet. W rundzie jesiennej na naszym terenie padł wynik 0:0, ale było to bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie.

Po zwycięstwie nad Resovią, piłkarki Tarnovii chcą podtrzymać zwycięską passę również z Wandą Kraków. Zespół Krzysztofa Szota w poprzednim spotkaniu uległ drużynie Rysów z  Bukowiny Tatrzańskiej 2:1. Wanda w tabeli ligowej jest na 7. miejscu z trzema zwycięstwami i remisami oraz sześcioma porażkami. Krakowianki na pewno będą chciały poprawić ten bilans i łatwo nie oddadzą 3 punktów.

Wszystkich zapraszamy do Krakowa na stadion przy ul. Odmogile 1B w  sobotę, aby wesprzeć biało-czerwone..