II Memoriał Antoniego Włodka zakończony

• autor: Tarnovia, 2018-05-03 19:03

W dniach 02/03-05-2018 na obiektach MKS Tarnovia Tarnów odbył się II Memoriał im. Antoniego Włodka. Jest to drugi cykliczny turniej po zimowym im. Antoniego Barwińskiego.

Galeria zdjęć

ii-memorial-im-antoniego-wlodka-2018-6716908.jpg ii-memorial-im-antoniego-wlodka-2018-6716910.jpg ii-memorial-im-antoniego-wlodka-2018-6716911.jpg
Na starcie rozgrywek stawiło się 12 drużyn, w tym dwie drużyny Tarnovii z rocznika 2008 i 2009, które po pierwszym dniu rozgrywek zostały podzielone na dwie grupy: Liga Mistrzów i Liga Europy.
Zainteresowanie było bardzo duże i prócz rodziców licznie na obiektach przy ulicy Bandrowskiego stawili się kibice i dopingowali grającą młodzież.
Dzieci mimo tak młodego wieku pokazały naprawdę dobrą piłkę, zostawiając na boisku całe swoje zdrowie. Była super zabawa, dobre kibicowanie i oto chodzi w tym całym przedsięwzięciu.
Turniej miał na celu podtrzymanie pamięci dla tak zasłużonej osoby jaką był Antoni Włodek, który zostawił kawałek serca w Tarnovii szkoląc młodzież, przekazując jej jakże ogromną wiedzę i doświadczenie. Bo to bardzo dobra praca z młodzieżą stanowi później o sile seniorskiej piłki.
Triumfatorzy:
Liga MISTRZÓW
BENIAMINEK Krosno (I Miejsce)
Tarnovia Tarnów (II Miejsce)
Football Academy Dąbrowa Tarnowska (III Miejsce)
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
AP EF Zakliczyn
Wisła Kraków
Liga EUROPY
Tarnovia Tarnów 1909 (I miejsce) - rocznik 2009
UKS Pleśna (II Miejsce)
SP Zostań Piłkarzem Bochnia (III Miejsce)
Respect Szalowa
Elita Brzesko
Football Academy Wojnicz

W turnieju zostały przyznane nagrody indywidualne:
Najlepszy Bramkarz turnieju: Miłosz KROWICKI - Beniaminek Krosno
Najlepszy Zawodnik turnieju: Paweł PELCZARSKI- Beniaminek Krosno
Najlepszy Strzelec  turnieju: Marcin RAMIAN- AP EF Zakliczyn
Nagroda FAIRPLAY - Krzysztof PODOBIŃSKI - Wisła Kraków
Dodatkowo organizator przyznał jedną nagrodę dla najmłodszego strzelca bramki w turnieju: Bartosz WITKOWSKI (rocznik 2011) - Tarnovia Tarnów 1909.

Z każdej drużyny został wybrany najlepszy zawodnik drużyny (zawodników wskazywali trenerzy):

BENIAMINEK Krosno - Jakub BOROWSKI
Tarnovia Tarnów - Filip RAMIAN
Football Academy Dąbrowa Tarnowska -  Jakub DERUS
Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Jakub KUDRAŃSKI
AP EF Zakliczyn - Maciej MAREK
Wisła Kraków - Bartłomiej BIENIAS
Tarnovia Tarnów 1909 -  Jakub CHRAPUSTA
UKS Pleśna -  Przemysław KŁÓSEK
SP Zostań Piłkarzem Bochnia - Mateusz CICHOŃ
Respect Szalowa - Mateusz ŚWIĘS
Elita Brzesko - Damian MORAWIEC
Football Academy Wojnicz - Eryk GRZELAK

Podiękowania
Na koniec podziękowania dla tych bez których ten turniej by się nie odbył:
  • Pani Ewie Nadgrodkiewicz-Włodek oraz Pani Ryszardzie Włodek za uczestnictwo w turnieju i ufundowanie pucharu FAIRPLAY - Panie zawsze wspierają nasz klub w tego rodzaju inicjatywach.
  • V-ce Marszałkowi Województwa Małopolskiego Panu Stanisławowi Sorysowi za objęcie patronatu nad turniejem
  • Zarządowi klubu MKS Tarnovia Tarnów za ufundowanie nagród
  • Wszystkim rodzicom, którzy pomagali w przygotowaniu całego turnieju - bez nich ciężko byłoby przygotować takie przedsięwzięcie - jeszcze raz BARDZO DZIĘKUJEMY
  • Trenerowi Krzysztofowi Świerzb i Panu Tomkowi Włodkowi za przygotowanie i ogarnięcie tego w trakcie trwania turnieju.
Barwy gospodarzy reprezentowali
TARNOVIA TARNÓW:
Kacper Kapustka, Tomasz Pyrchla, Wiktor Mrozik, Arkadiusz Karaus, Antoni Przybyło, Oliwier Patyk, Julia Urbańska, Filip Ramian,
Mateusz Słowik, Vito Maniawski

TARNOVIA TARNÓW 1909:
Filip Dąbrowski, Jakub Chrapusta, Krystian Kargula, Arkadiusz Nowak, Maksymilian Bryniarski, Damian Rymanowski .Patryk Dryjański, Konrad Witek, Filip Bąk, Bartosz Stawarz, Bartosz Witkowski, Tomasz Golonka

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim drużynom za uczestnictwo w turnieju - do zobaczenia za rok w kolejnej edycji turnieju