MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 19 gości

dzisiaj: 334, wczoraj: 859
ogółem: 4 979 496

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Dwa oblicza biało-czerwonych

  • autor: Tarnovianin09, 2018-05-01 19:24

Do przerwy na murawie przeważali gospodarze, którzy zdobyli jedną bramke. Po zmianie stron role się odwróciły. Goście narzucili swoje warunki gry, strzelili dwie bramki i wywieźli komplet punktów z Tarnowa.

Galeria zdjęć


nowa-galeria-6716613.jpg nowa-galeria-6716614.jpg nowa-galeria-6716615.jpg

Do przerwy grę zdominowali Tarnovianie, którzy z wielu okazji bramkowych wykorzystali tylko jedną. W 20 min. Łukasz Noga skorzystał z  nieporadności obrońców BKS, którzy mimo kilku prób, nie potrafili wybić piłki z własnego pola karnego i przejętą futbolówkę  umieścił w siatce rywali. Z kilku dogodnych sytuacji na podwyższenie prowadzenia, warto wyróżnić strzał Patryka Klicha w poprzeczkę w 28 minucie. Po zmianie stron obie jedenastki wyszły zupełnie odmienione. Bochnianie dyktowali warunki gry, a biało-czerwoni z dużymi trudnościami bronili się i próbowali stwarzać okazję na gola. Wyrównanie padło po rzucie wolnym zza pola karnego. Grzegorz Marszalik uderzył na tarnowską bramkę, a zaskoczony bramkarz źle przewidział lot piłki i wpuścił ją do bramki. Gol na wagę trzech punktów padł po klasycznej kontrze. W 62 minucie, niedawno wprowadzony na boisko, Mirosław Tabor przeprowadził kontratak. Podał w kierunku wychodzącej dwójki Rachwalski, Dobranowski. Pierwsze uderzenie na bramkę Tomasza Rachwalskiego odbił Dawid Kubik, drugie Jakuba Rachwalskiego było dokładniejsze i dało Bocheńskiemu zwycięstwo w całym meczu.

Tarnovia: D. Kubik - Ł. Noga, M. Baruch, T. Nytko, P. Nowak (70'Ł. Smołkowicz) - K. Wilk, M. Prokop (56'D. Zaucha), W. Gucwa (46'T. Mikoś), W. Kuboń (62'Ł. Wilk), P. Klich(53' P. Dydyk) - R. Kozioł

zółte kartki: Ł. Noga (T) - M. Motak (B)

video-bramki:https://www.youtube.com/watch?v=DUv0FwcWX1M&feature=youtu.be


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [347]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka