Logowanie

Aktualności

Popis strzelecki biało-czerwonych

• autor: Tarnovianin09, 2018-04-14 17:38

Wynik otworzyły przyjezdne, ale prowadzeniem cieszyły się niecałe 2 minuty. Jeszcze do przerwy Katarzyna Białoszewska ustrzeliła klasycznego hat-tricka, a w ostatniej minucie pierwszej części gry Gabriela Krawczyk podwyższyła bezpośrednio z rzutu rożnego. Końcowy rezultat ustalony został po kontrze w drugiej połowie trafieniem do bramki Gabrieli Gębicy (asysta K. Białoszewska)

Tarnovia: J  Wrona (46'T. Solarova) - G. Gębica, K. Stańdo, K. Piwowarczyk, K. Gajdur -  K. Trytek (65' M. Owsiak), A. Derus (83'P. Wołek), P. Wałaszek, G. Krawczyk, J. Kapustka (55' M. Wojtaszek) - K. Białoszewska

Pozostałe wyniki:

Rolnik Biedrzychowice 4-1 Wanda Nowa Huta (Kraków)
                       Praga Warszawa 1-1 Resovia
             Rysy Bukowina Tatrzańska - GKS Katowice (15/04 godz.16:00)

W Tabeli prowadzi GKS Katowice (po 10 spotkaniach ma 25 pkt. bramki 35- 8), Druga jest Praga Warszawa ( po 11 meczach 20 pkt. bramki 31- 12). Tarnovia zajmuje trzecia lokatę (17 pkt. po 10 meczach (br.25-16). Czwarty jest Rolnik Gł. (17 pkt.br. 16-19), piąty - Sokół Kolbuszowa (16 pkt.), szósta Resovia (13 pkt.), siódma Wanda Kraków ( 9 pkt.), ósmy - Gol Częstochowa 7 pkt., Tabelę zamykają Rysy Bukowina Tatrzańska z 4 pkt.