MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 11 gości

dzisiaj: 828, wczoraj: 672
ogółem: 4 977 424

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Z Lubaniem Maniowy na wyjeździe

  • autor: Tarnovianin09, 2018-04-11 15:27

W 19. kolejce formę biało-czerwonych sprawdzi Lubań Maniowy. Będzie to pojedynek trzeciej i czwartej drużyny w tabeli. Obie jedenastki zgromadziły do tej pory po 31 punktów.

Lubań rozegrał do tej pory trzy mecze ligowe, w których wygrał z Popradem w Rytrze i u siebie z Barciczanką w tym samym rozmiarze 2:0 . Zremisował na wyjeździe z Polanem 1:1. Z zespołu po rundzie jesiennej ubyli Sławomir Basisty i Dariusz Bałut. Do kadry dołączyli Rafał Komorek, Damian Migacz, Przemysław Zagata a zwłaszcza doświadczony Jarosław Potaniec (ostatnio Podhale Nowy Targ). Na wiosnę pięciu piłkarzy wpisało się na listę strzelców. Byli to Jarsław Potaniec i Marcin Górecki z Rytrem, Daniel Noworolnik i Marcin Ligas z Barciczanką oraz Sylwester Kurnyta z karnego w Drwini.

Tarnovianie do tej pory radzili sobie z różnym szczęściem z reprezentantami Podhala. W ubiegłym sezonie zanotowali bramkowy remis u siebie (1:1) i wygraną wyjazdową 0:1. W obecnych rozgrywkach, na jesieni była niespodziewana, wysoka przegrana 0:4. Po serii trzech zwycięstw w rundzie rewanżowej, liczymy na skuteczną grę z Lubaniem i kontynuację zdobyczy punktowych.


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [347]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka