Dwa trafienia Rafała Kozioła

• autor: Tarnovianin09, 2018-04-07 18:39

Biało-czerwoni odnieśli trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Było to wyrównane spotkanie, toczone w szybkim tempie z wieloma okazjami dla obu zespołów na gole.

Tarnovia - Polan 2:0 (1:0)

bramki: R. Kozioł x2 (12', 67')

żółte kartki: Ł. Noga, P. Klich, D. Zaucha, M. Prokop (T) -  K. Jachym, S. Nagórzański (P)

Tarnovia: D. Kubik - Ł. Noga, M. Baruch, T. Nytko, P. Nowak - K. Wilk (75' B. Wojcieszek), R. Kozioł (89' M. Sutkowski), T. Mikoś, D. Zaucha (82' W. Gucwa), P. Dydyk (57' M. Prokop)- P. Klich (76' Ł. Smołkowicz)

Po dośrodkowaniu Patryka Klicha w 12 minucie, Rafał Kozioł wyprowadził Tarnovię na prowadzenie. W pierwszej połowie dwie doskonałe okazje na podwyższenie wyniku miał Daniel Zaucha. Najpierw w 30 min. uderzenie z prawej strony pola karnego minimalnie minęło spojenie słupka z poprzeczką, a 5 minut później ten sam piłkarz z 10 m. przeniósł piłkę nad bramka. Najgroźniejsza akcja gości w tej części gry była 38 min. Mocne uderzenie z 16 m. obronił Dawid Kubik. W drugiej odsłonie meczu, goście trafiają w poprzeczkę (57 min.). Dwie min. później uderzenie pod poprzeczkę Patryka Klicha broni bramkarz Polanu Jakub Niziołek.  W 67 min. dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Prokopa na bramkę zamienia ponownie R. Kozioł. Na kilka minut przed końcem z sytuacji 'jeden na jednego' zwycięsko wychodzi Dawid Kubik.

videorelacja: http://tarnowska.tv/aktualnosci/czytaj/20900,trzecie-z-rzedu-zwyciestwo-tarnovii-polan-razil-nieskutecznoscia.html#sthash.083R66Ij.IuOu96bq.dpbs

Pozostałe wyniki 18 kolejki:

Limanovia Limanowa 1-2 Glinik Gorlice
KS Tymbark 1-3 Tuchovia Tuchów