• Strona informuje o dzia豉lno軼i MKS Tarnovia w latach 2009-2020

Aktualno軼i

Bia這-czerwone zagra造 z AZS UJ Krak闚

• autor: Tarnovianin09, 2018-02-23 22:14

Pi趾arki Tarnovii zmierzy造 si 21/03/18 z AZS UJ Kraków w meczu towarzyskim. Dru篡na Ekstraligi i aktualny Akademicki Mistrz Polski wygra豉 5:1 (1:1). Bramk dla Tarnovii zdoby豉 Katarzyna Trytek.

Mimo trudnej sytuacji kadrowej, bowiem kilka zawodniczek chorowa這 po obozie przygotowawczym, Tarnovianki zagra造 w pierwszej cz窷ci spotkania wyrównane zawody.

'' Brak zdrowia, mro幡a pogoda oraz chwile chaosu, nieuwagi spowodowa造, 瞠 pi趾a kilka razy l康uje w naszej bramce. Ostatecznie spotkanie ko鎍zy si 5:1 dla UJ Kraków. Mimo takiego wyniku mo瞠my 鄉ia這 powiedzie, ze nie odzwierciedla on przebiegu ca貫go spotkania, aczkolwiek równie przyjmujemy przegrana na klat, aby wyci庵n望 wnioski i z dopracowaniem pewnych elementów wej嗆 z otwarta g這w w nowy sezon" podkre郵a trener Klaudia Gajdur.

Tarnovia: Tamara Solarova – Karolina Sta鎱o, Marta Wojtaszek, Karolina Piwowarczyk, Klaudia Gajdur, Paulina Wa豉szek, Katarzyna Trytek, Gabriela G瑿ica, Justyna Kapustka , Anna Nosal, Katarzyna Bia這szewska
R: Gabriela Krawczyk, Aleksandra Bator, Paulina Wo貫k,

Musisz si zalogowa, aby dodawa komentarze.