Piłkarki Tarnovii przygotowują się do rozgrywek wiosennych

• autor: Tarnovia, 2018-02-19 20:22

W najbliższą środę 21 lutego Tarnovianki zmierzą się w sparingu z ekstraligowym AZS UJ Kraków. Początek meczu o godz. 19:30 na boisku Com-Com-Zone w Krakowie Nowej Hucie przy ul. Ptaszyckiego.

Jak już informowaliśmy seniorki Tarnovii zainaugurowały występy w 2018 r  na początku lutego od turnieju halowego o mistrzostwo Małopolski, którego zostały triumfatorem.

Przygotowania do rundy rewanżowej Tarnowianki rozpoczęły w Dębicy sparingiem na zaśnieżonym pełnowymiarowym boisku z Mitechem Żywiec (7 lutego). Mocno osłabione kadrowo uległy ekstraligowcowi 0:4. Następnym etapem był obóz przygotowawczy w Żegocinie w dniach 7-12 lutego. Środowy mecz z AZS UJ będzie drugim oficjalnym sparingiem biało-czerwonych.

W Tarnowie będzie można obserwować nasze piłkarki w marcu. Przy ul. Wojska Polskiego zaplanowana jest gra kontrolna z Naprzodem Sobolów w sobotę 10 marca o godz. 14:30.

Na wszystkie spotkania piłkarki Tarnovii zapraszają sympatyków żeńskiej piłki nożnej!