dzisiaj: 279, wczoraj: 811
ogółem: 5 483 004

Hat-trick Sławomira Zubela w sparingu z Okocimskim

• autor: Tarnovia, 2018-02-17 20:53

Po bramkach zdobytych w pierwszej połowie przez Sławomira Zubela, Tarnovia pokonała w meczu kontrolnym Okocimskiego Brzesko 3:0. W następnym sparingu Tarnovianie zmierzą się w najbliższy piątek 23 stycznia z Cracovią CLJ . Mecz odbędzie się o 19:00  w Krakowie na stadionie przy ul. Wielickiej.

Tarnovia - Okocimski Brzesko 3:0 (3:0)

bramki: S. Zubel x3 (5', 24', 30')

Tarnovia: Sz. Leśniak - M. Sacha, T. Nytko, M. Baruch, P. Nowak - K. Wilk, W. Kuboń, T. Mikoś, P. Klich, P. Dydyk - S. Zubel

Po przerwie na zmiany wchodzili: D. Kubik, S. Gucwa, R. Kozioł, D. Zaucha, M. Prokop, B. Wojcieszek

W pierwszej części biało-czerwoni zdominowali obraz gry, a ozdobą był klasyczny hat-trick ustrzelony przez Sławomira Zubela. Po przerwie trener Wojciech Gucwa dał okazję zaprezentowania się wszystkim obecnym piłkarzom. Gra się wyrównała, ale bez efektów bramkowych.