Piłkarze rozpoczynają przygotowania do rundy wiosennej

• autor: Tarnovia, 2018-01-02 19:33

Seniorzy Tarnovii wznawiają treningi w najbliższy poniedziałek 8 stycznia . W zajęciach uczestniczyć będą wszyscy piłkarze, którzy kończyli rundę jesienną

Na wiosnę nie zobaczymy Marcina Wardzały, który zrezygnował z gry, Mieszka Okońskiego, który zmaga się z kontuzją kolana i najprawdopodobniej będzie musiał przejść zabieg. Trener Wojciech Gucwa szuka możliwości powiększenia kadry o zawodników występujących na pozycji stopera i napastnika. Jest po rozmowie z kilkoma kandydatami, ale o ich występach w biało-czerwonych barwach będzie można coś powiedzieć po okresie przygotowawczym. Zapewne przymiarki do zespołu zobaczymy w grach kontrolnych, których trener zaplanował siedem. W Tarnowie rozegranych zostanie 5 spotkań (z Rylovią, Dąbrovią, Okocimskim, Czarnovią, Jadowniczanką), wszystkie na boisku TOSiR przy ul. Wojska Polskiego. Planowana godzina rozpoczęcia gier to 18:30.

Na wyjazdach rozegrane zostaną 2 spotkania; z juniorami starszymi Cracovii, w Krakowie przy ul. Wielickiej (dawny stadion KS Kabel) oraz z Igloopolem  w Dębicy na bocznym boisku Wisłoki (ze sztuczną nawierzchnią). Planowana godzina ich rozpoczęcia to 16:00

Być może dojdzie do jeszcze jednego sparingu z TS Węgrzce, ale zależeć to będzie od terminu meczu w Pucharze Polski w którym Węgrzce aktualnie występują.

Terminarz gier przedstawia się następująco:

1. 27.01. z Rylovią ( w Tarnowie)

2. 03.02 z Igloopolem ( w Dębicy)

3. 10.02 z Dąbrovią ( w Tarnowie)

4. 17.02 z Okocimskim ( w Tarnowie)

5. 24.02 z Cracovią CLJ ( w Krakowie)

6. 03.03 z Czarnovią (w Tanowie)

7. 07.03 z Jadowniczanką ( w Tarnowie)

8. 10.03 z TS Węgrzce (do ustalenia)

O terminach zbliżających się spotkań i godzinach rozpoczęcia, czy ewentualnych zmianach, będziemy informować na bieżąco.