dzisiaj: 701, wczoraj: 1915
ogółem: 5 499 812

Trening Noworoczny 2018

• autor: Tarnovia, 2018-01-01 12:18

Tradycyjnie piłkarze Tarnovii rozpoczęli Nowy Rok treningiem noworocznym. Pierwszą bramkę w 2018 r. zdobył Tomasz Barczak o godzinie 12:02.

W tym roku nieco zmieniono formułę zawodów. Młodsze pokolenie Tarnowian reprezentowali kadrowicze czwartoligowej Tarnovii, chociaż w ich składzie mogliśmy zaobserwować dawno nieoglądanych w biało-czerwonych barwach Daniela Przydziała, Tomasza Barczaka (obecnie Metal) czy Kamila Kociarę. Przeciwnikami byli piłkarze już nie występujący na co dzień na piłkarskiej murawie, wzmocnieni parą grających trenerów Tovii Wojciechem Gucwą i Tomaszem Mikosiem.

Wynik otworzył Tomasz Barczak, a chwilę potem wyrównał Tomasz Prokop. Przed przerwą, prowadzenie dla młodych dał Kamil Wilk. Po przerwie starsi piłkarze zanotowali jedno trafienie Dariusza Szlachetki, doprowadzając do remisu w całym meczu 2:2.

Warto zauważyć, że podobnie jak w roku ubiegłym Tarnovianie ubiegli Cracovian i strzelili pierwszą bramkę na polskich boiskach. Bramka T. Barczaka padła o 12:02, a w Krakowie gol autorstwa Krzysztofa Piątka o 12:10.

Żonaci: J. Ogorzelec, K. Kapustka, T. Mikoś, T. Stachura, A. Prokop, A. Malec, W. Gucwa, J. Sadłoń, D. Szlachetka, J. Surman, Ł. Smołkowicz, M. Nalepka, A. Gąsior, T. Prokop,

Kawalerowie: J. Petka, Ł. Noga, K. Kociara, P. Nowak, Ł. Wilk, A. Czyż, D. Żaba, D. Przydział, D, Zaucha, P. Wałek, T. Barczak