Zwycięstwo na koniec rundy

• autor: Tarnovia, 2017-11-18 14:37

Poprad Rytro - Tarnovia 2:4 (1:0)

Bramki: Mateusz Poczkajski (31'), Adam  Buk (52')P - Kamil Wilk (47'k.), Mateusz Prokop (68'), Mateusz Baruch (80'), Łukasz Noga (86')T

żółte kartki: P.Zachariasz , G. Ciężobka X2 (76' czerwona), J. Wańczyk -  M. Baruch, R. Kozioł X2 (80' czerwona)

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga, T. Mikoś, T. Sanok, P. Nowak - K. Wilk, D. Zaucha (67' W. Gucwa), W. Kuboń (46' M. Baruch), P. Klich, P. Dydyk (65' M. Prokop) - R. Kozioł

W zaległym meczu 2. kolejki Tarnovia pokonała w Rytrze Poprad strzelając w drugiej połowie cztery bramki. Tarnowianie od początku spotkania dyktowali warunki gry. Byli częściej przy piłce, stwarzali więcej sytuacji zakończonych strzałem na bramkę. W 4 min. silny strzał pod poprzeczkę P. Dydyka z trudem wybronił  bramkarz, chwilę potem była główka P. Klicha obok słupka i uderzenie D. Zauchy blisko spojenia słupka z poprzeczką. Gospodarze ograniczyli się głównie do przeszkadzania wszelkimi dozwolonymi i niedozwolonymi sposobami. Faulowali, używali rąk do łapania za koszulkę, odpychania i odbijania piłki, udawali ciężkie kontuzje co wybijało biało-czerwonych z rytmu gry. Przeprowadzili też kilka kontr z wykorzystaniem długich podań, z których jedna okazała się skuteczna. W 31 min. M. Poczkajski wykorzystał prostopadłe podanie ze środka pola i wyprowadził Poprad na prowadzenie. Po zmianie stron biało-czerwoni przyspieszyli. W 47 min. próba zatrzymania rękami piłkarza Tarnovii w polu karnym Popradu zakończyła się rzutem karnym, wykorzystanym przez K. Wilka. W 52 min. piłkarze z Rytra ponownie objęli prowadzenie po strzale zza 16 m. A. Buka, ale później do bramki trafiali już tylko zawodnicy z Tarnowa. Najpierw M. Prokop w 68 min. ponownie wyrównał stan spotkania, a niedługo potem M. Baruch przejął zbyt krótko wybitą piłkę przez obrońców i celnym strzałem wyprowadził gości na prowadzenie. Wynik meczu ustalił Ł. Noga, który wykorzystał niezdecydowanie obrońców i z 12 m. trafił do siatki.

Zawody prowadził  Jakub Pieprzyk z Myślenic (KS Kraków)

Świętowanie po meczu: https://vimeo.com/243507982

autor: HejTARNOVIA 2017-11-19 19:49:37

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo Witam na stronce jest mały błąd w tabelce ponieważ po 15 kolejkach zajmujemy 8 a nie 9 miejsce. Pozdrawiam.

autor: ftb2user_1495433393. 2017-11-20 15:39:09

Profil ftb2user_1495433393. w Futbolowo Brawo panie trenerze za odwagę, oto właśnie chodzi. Z moich obserwacji wynika,że punkty panu zdobywa drużyna w której grają zawodnicy młodzi. Gdy tylko próbuje pan zmienić koncepcję składu na bardziej "dojrzałą" to zawsze wychodzi z tego "kicha".Stare przysłowie mówi,że "do odważnych świat należy", i tak trzymać dalej.