Punkt z Watrą

• autor: tarnovianin, 2017-11-11 15:27

Tarnovia - Watra Białka Tatrzańska 1:1 (1:1)

bramki: K. Wilk (4') - P. Łojek (29')

Na stronie dodano zdjęcia z meczu, w zakładce 'Najnowsza galeria', dzięki uprzejmości jednego z kibiców.

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga, T. Mikoś, W. Gucwa ( 46' W. Kuboń), T. Sanok, P. Nowak ( 82' J. Szymański) - K. Wilk, D. Zaucha (56' M. Prokop), R. Kozioł, P. Dydyk (77' P. Wałek) - M. Baruch (61' P. Klich)

Tarnowianie od 4 min. objęli prowadzenie po strzale Kamila Wilka, który przejął piłkę niedokładnie wybitą przez obrońców Watry. Po utracie bramki, goście przejęli inicjatywę i do końca spotkania dyktowali warunki gry. Wyrównanie padło w 29 min. po rzucie rożnym i trafieniu Pawła Łojka. Biało-czerwoni przeprowadzili kilka kontrataków z okazjami na bramkę w 21 min. po akcji T. Mikosia z P. Dydykiem i podaniu do K. Wilka, który uderzył obok słupka, a  w 72 min K. Wilk w sytuacji jeden na jednego trafił w bramkarza. Cieszy zdobyty punkt po kolejnym meczu, w którym Tarnovia nie może odnaleźć swojego stylu gry.

Zawody prowadziła Ewa Szydło z Gorlic (słabo)             widzów 200