MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 23 gości

dzisiaj: 196, wczoraj: 672
ogółem: 4 981 043

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Bez powodzenia w Tymbarku

  • autor: Tarnovianin09, 2017-11-04 20:23

                                            KS Tymbark  -  MKS Tarnovia 2:1 (0:1)

 bramki:dla Tymbarku S. Porębski x2 (55', 71') - dla Tarnovii K. Wilk (16')

          

 

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga (73' Ł. Smołkowicz), T. Mikoś, M. Baruch, W. Gucwa (63' P. Klich), P. Nowak (76' J. Szymański) - K. Wilk, W. Kuboń (46' Ł. Wilk), D. Zaucha, M. Okoński (27' P. Dydyk) - R. Kozioł

Zaczęło się planowo. Kamil Wilk z rzutu rożnego trafił bezpośrednio w okienko bramki gospodarzy, dając Tarnovii prowadzenie.  Dwie min. później R. Kozioł znalazł się w sytuacji sam na sam, ale sędzia odgwizdał spalonego. Tarnowianie próbowali strzałów z dystansu (D. Zaucha)., ze stałych fragmentów gry. Pierwsza połowa zakończyła się jednak tylko jednobramkowym prowadzeniem Tarnovii. Po zmianie stron , przełomowa okazała się 55 min. Tarnowianie przeprowadzili szybką kontrę, a strzał Patryka Dydyka  z bliskiej odległości obronił  bramkarz. Piłkę z prawej strony na wysokości 6 m. przejął Rafał Kozioł, ale nie zdecydował się na strzał do pustej bramki. Podał piłkę do Kamila Wilka, którego uderzenie zablokowali powracający obrońcy. Wkrótce potem gospodarze przeprowadzili kontrę, a Sławomir Porębski oddał strzał zza pola karnego, trafiając w okienko bramki Tarnovii. Od tego momentu piłkarze z Tymbarku uwierzyli w sukces. Bronili się prawie całą drużyną i często wybijali piłkę daleko w aut, zatrzymując w ten sposób napór biało-czerwonych. Od czasu do czasu, długimi podaniami do wysuniętych napastników szukali okazji do drugiej bramki. Po jednej z takich sytuacji, niepilnowany S. Porębski wszedł z piłką w pole karne i ponownie pokonał Szymona Leśniaka, ustalając wynik meczu.


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [442]
 

autor: HejTARNOVIA 2017-11-05 11:57:26

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo Czemu na stronce pisze, że środowy mecz jest odwołany ?? Nigdzie nie ma takiej informacji.


autor: tarnovianin 2017-11-05 14:24:20

Profil tarnovianin w Futbolowo Mecz był odwoływany 23 września i 11 października. Moje niedopatrzenie, że obecny termin jest aktualny.Dziękuję za zwrócenie uwagi. Już poprawiłem.


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka