dzisiaj: 614, wczoraj: 1915

Kolej na Barciczankę

• autor: Tarnovianin, 2017-10-18 13:52

...

Sobotniego rywala biało-czerwonych przedstawiać nie trzeba. Od kilku sezonów piłkarze z Barcic zajmują czołowe miejsca w tabeli, rywalizując z Limanovią o prymat w czwartoligowych rozgrywkach. W  tym sezonie, obchodząca swoje siedemdziesięciolecie Barciczanka, chce uświetnić jubileusz awansem do wyższej klasy rozgrywkowej. Odnowione z tej okazji obiekty sportowe wzbogaciły się o boisko treningowe ze sztuczną nawierzchnią.

Przed 12 kolejką zespół z Barcic zajmuje pozycję wicelidera z dwupunktową stratą do  Limanovii. Na dorobek punktowy złożyło się 7 zwycięstw, 1 remis i 3 porażki (bramki 25-13).

Tarnowianie zajmują 10 pozycję w tabeli z 14 punktami (dwa mecze rozegrane mniej). W ostatnim czasie zanotowali serię trzech zwycięstw pod rząd ( w tym dwa na wyjeździe) i spodziewamy się dobrego spotkania z wiceliderem.

Zapraszamy!