Gorlicka Victoria

• autor: tarnovianin, 2017-10-15 23:15

...

Glinik Gorlice - Tarnovia 1:2 (0:2)

bramki: R. Gadzina (59'k.) - M. Szary (samobójcza 33'), P. Dydyk (41')

żółte kartki: R. Mykhailyshyn, K. Grela (G) - R. Kozioł (T)

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga (81'Ł. Smołkowicz), T. Sanok, T. Mikoś, P. Nowak - D. Zaucha, W. Kuboń (90+2 M. Wardzała), M. Prokop (71'P. Wałek), P. Klich (46'R. Kozioł) - K. Wilk, P. Dydyk (80' M. Okoński)

Gospodarze ruszyli od pierwszych minut do zdecydowanych ataków na bramkę Tarnovii.  W początkowym kwadransie stworzyli dwie dogodne sytuacje do objęcia prowadzenia w meczu, jednak Szymon Leśniak wybronił biało-czerwonych od utraty gola. Później gra wyrównała się, a w ciągu  kilkunastu minut przed upływem pierwszej połowy tarnowianie zadali dwa celne ciosy Glinikowi. W 33 min. piłka trafia do Kamila Wilka, który oddaje silne dośrodkowanie z prawej strony, piłka odbija się od nóg Marcina Szarego i myląc bramkarza wpada do siatki. W 43 min. Kamil Wilk centruje na szósty metr, a piłkę głową wbija do bramki Patryk Dydyk. W drugiej połowie Glinik jest częściej przy piłce, ale szczelna obrona Tarnovii nie pozwala im zdobyć bramkę z gry. W 59 min. sędzia dyktuje rzut karny za przypadkową rękę T. Sanoka we własnym polu karnym. Rafał Gadzina zdobywa honorową bramkę dla gorliczan, ustalając wynik spotkania.

video-bramki: https://www.youtube.com/watch?v=YFlfjf66xYc