Do Gorlic w 11 kolejce

• autor: tarnovianin, 2017-10-11 18:56

W najbliższą sobotę 14 października o godz 15:00, czeka biało-czerwonych spotkanie z wiceliderem rozgrywek, Glinikiem w Gorlicach. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Zespół z Gorlic zajmuje  drugą lokatę w tabeli (o kolejności decyduje wygrany bezpośredni pojedynek z Barciczanką 2:1, przy równej ilości punktów). Wysoką pozycję w tej rundzie gorliczanie zawdzięczają dobrej postawie na własnym terenie, nie doznali jeszcze porażki (4 zwycięstwa z Barciczanką, Wolanią, Bocheńskim, Olimpią i remis z Limanovią). W meczach wyjazdowych wygrali dwa razy, z Popradem Muszyna i dzisiaj (środa 11 paźdz. z Tymbarkiem 0:2 w zaległym meczu 8 kolejki). Przegrali trzy mecze (z Lubaniem, Sandecją II i Drwinią).

Tarnovianie z kolei występowali ze zmiennym szczęściem w obecnym sezonie. Po wysokiej wygranej na inaugurację , przyszły dwa remisy i trzy wysokie przegrane. Ostatnie dwa spotkania jednak zakończyły się zwycięstwami, z Olimpią na wyjeździe i u siebie z rezerwami Sandecji. Nasz zespół ustabilizował formę na dobrym poziomie i jeśli zagra w Gorlicach tak jak w ostatnich meczach nie jest bez szans w rywalizacji z Glinikiem.

W ubiegłym sezonie w Gorlicach padł remis po bramkach Łukasza Nogi w 30 min. i Rafała Gadziny w 69 min.

Trzymamy kciuki za dobrą postawę w meczu z wiceliderem!