Pewne zwycięstwo w 10. kolejce

• autor: Tarnovia, 2017-10-08 18:09

Tarnovia - Sandecja II 3:0 (2:0)

bramki: Ł. Noga (6'), K.Wilk x2 (45', 65'k.)

żółta kartka: N. Gniecki (S)

Tarnovia: Sz. Leśniak - Ł. Noga, T. Mikoś, W. Gucwa (70' Ł. Wilk), T. Sanok, P. Nowak - K. Wilk (86' D. Pagos), D. Zaucha, M. Prokop (83' M. Wardzała), P. Dydyk (80' J. Szymański) - P. Klich (74' P. Wałek)

Początek spotkania dla tarnowian. Po akcji Kamila Wilka prawą stroną piłka trafia do Patryka Dydyka, którego strzał broni bramkarz gości, ale przy dobitce Łukasza Nogi jest bez szans. Tarnovia obejmuje prowadzenie. Po kwadransie gra wyrównała się, a goście przeprowadzili kilka składnych i groźnych akcji na bramkę Tarnovii. Końcówka pierwszej odsłony meczu ponownie dla Tarnovii. Na minutę przed upływem pierwszych 45 min. Patryk Dydyk z ponad 20 m. trafia w poprzeczkę, piłka trafia do Kamila Wilka, który wpisuje się na listę strzelców. Druga połowa wyrównana. W 65 min w polu karnym Sandecji zostaje sfaulowany Ł. Noga, a rzut karny na bramkę zamienia Kamil Wilk ustalając końcowy rezultat meczu.

Zawody prowadził Krzysztof Tokarczyk (Limanowa)

Video - relacja, wywiady: