Bez bramek w meczu Tarnovii z Wandą Kraków

• autor: tarnovianin, 2017-10-07 18:01

Tarnovia - Wanda Kraków 0:0

Tarnovia: T. Solarova (P.Turczyn) - K. Stańdo, K. Piwowarczyk, M. Wojtaszek, K. Gajdur - A. Derus, K.Trytek, P. Wałaszek, G. Gębica, J. Kapustka (P. Wołek) - K. Białoszewska

W 6. kolejce biało-czerwone zanotowały na swoim koncie bezbramkowy remis. Obie jedenastki skupiły się głównie na grze obronnej  i przeszkadzaniu w grze przeciwniczkom w środku pola. Ciężkie warunki terenowe  utrudniały akcje ofensywne, mało było sytuacji bramkowych, a poczynaniami obu zespołów często rządził przypadek. Najlepszą okazję do zdobycia gola miały tarnowianki w 80 min. Po rzucie wolnym z 18 m. zmierzającą pod porzeczkę piłkę, wybiła bramkarka Wandy.

Zawody prowadziła Sonia Zawisz (Śląski ZPN)

W pozostałych meczach: ISD-AJD Czestochowa - Resovia 1:0, Rysy B.T.- Rolnik Głogówek 1:3, Sokół Kolbuszowa - GKS Katowice 1:2

W tabeli prowadzi GKS Katowice ( w 5 meczach 13 pkt), druga jest MUKS Praga Warszawa (po 5 spotkaniach 9 pkt). Tarnovia jest piąta (po 4 meczach 7 pkt.).