Tarnovia i Respekt w finale Pucharu Polski na szczeblu MZPN

• autor: tarnovianin, 2017-09-24 22:05

W finale Pucharu Polski kobiet na szczeblu Małopolski zmierzą się I-ligowa MKS Tarnovia i II-ligowy LKS Respekt Myślenice.

Mecz odbędzie się w środę, 27 września 2017 r., o godz. 16 - na boisku neutralnym, w Krakowie (stadion Wawelu).

Małopolski Związek Piłki Nożnej, decyzją Prezydium Zarządu, przekaże dla finalistów, oprócz pucharów, nagrody finansowe - 3000 zł dla triumfatora i 2000 zł dla pokonanego.

W przypadku wyniku remisowego w finale sędzia zawodów zarządzi wykonanie rzutów karnych według obowiązujących przepisów (po 5 rzutów karnych i ewentualnie dalej do pierwszego niestrzelonego).

Zgodnie z regulaminem PP PZPN, triumfator w Małopolsce musi być wyłoniony do 30 września 2017. Tarnovia lub Respekt zmierzy się następnie na szczeblu międzywojewódzkim ze zwycięzcą rozgrywek pucharowych w Świętokrzyskim ZPN (18 października br.). W razie awansu rywalem na szczeblu centralnym będą w 1/8 finału Czarni Sosnowiec (29/30 listopada br.). Na szczeblu centralnym wystąpi też AZS UJ Kraków, który zagra ze zwycięzcą rozgrywek wojewódzkich w Lubelskim ZPN bądź Podkarpackim ZPN.