MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 7 gości

dzisiaj: 90, wczoraj: 186
ogółem: 5 467 946

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Gra do poprawki

  • autor: tarnovianin, 2017-09-16 20:10

                        Bocheński KS - Tarnovia 4:0 (0:0)

bramki dla BKS: T. Ciećko (62'), M. Motak (69'), G. Marszalik (85'), R. Strojek (90')

...żółte kartki: G. Marszalik, M. Mlostek (BKS)

   zawody prowadził Paweł Pagan ( Kraków)

Tarnovia: D Kubik - P. Nowak, T. Sanok, T. Mikoś, P. Dydyk - K. Wilk, P. Klich, D. Zaucha(71'W. Gucwa), M. Baruch, W. Kuboń (56'M. Prokop) - P. Wałek (63'J. Szymański)

Przez godzinę gry biało-czerwoni toczyli wyrównany pojedynek z BKS-em. Stworzyli kilka sytuacji bramkowych, ale do siatki nie trafili. Ofensywa opierała się głównie na indywidualnych próbach skrzydłowych, zwłaszcza Kamila Wilka (raz trafienie w poprzeczkę, raz obok bramki). Poprawna gra w obronie przez większość meczu została zaprzepaszczona brakiem koncentracji w 62 min.  Po dwójkowej kontrze i bramce Tomasza Ciećki, piłkarze BKS-u trafiaja do bramki Tarnovii po raz pierwszy. Chwilę potem jest już dwubramkowe prowadzenie gospodarzy. Po rzucie rożnym zbyt krótkie wybicie piłki wprost na nogę Marcina Motaka, który  z 16 m. oddaje  celne uderzenie. Drugi gol odebrał tarnowianom ochotę do gry. Przed  końcem meczu mamy jeszcze dwie kopie pierwszej bramki. Akcje lewą stroną, dokładne dogranie najpierw do Grzegorza Marszalika (na 3:0) a w ostatniej minucie do Rafała Strojka (na 4:0).


  • Komentarzy [2]
  • czytano: [732]
 

autor: ftb2user_1505643904. 2017-09-17 13:03:28

Profil ftb2user_1505643904. w Futbolowo Byłem na tym meczu , oglądałem końcówkę pierwszej połowy ,tak że nie mogę się zbytnio wypowiedzieć co do pierwszej ,ale drugą połowę oglądałem całą i muszę przyznać że to był dramat ,bez obrazy ale to była kopanina byle by do przodu wykopać piłkę , był ogromny chaos ,nie było zgrania ,jakaś klepka do przodu panowie ,głowa do góry i spokojnie się rozglądać komu i gdzie podać naprawdę wstyd, z taką Bochnią , pasowało by żeby zwerbować do clubu z dwóch,trzech chłopaków rozgrywających aby poprowadzili resztę i rozgrywali z głową ,bo nie którzy naprawdę nie maja zbytniego pojęcia o graniu ,chodż chęci pewnie są, Panie trenerze bardziej intensywne treningi techniczne i kondycyjne.W środę życzę wygranej z Zakliczynem,panowie musicie przejąć inicjatywę od początku,głowa do góry i wychodzić na poz


autor: Tarnovianin09 2017-09-17 15:20:09

Profil Tarnovianin09 w Futbolowo Jest nad czym popracować. Mój Szanowny Przedmówca w styl wypowiedzi również powinien dać trochę więcej(treningu?).Co to znaczy " z taką Bochnią"? Przegraliśmy z zespołem lepszym, bardziej poukładanym, mocniejszym kadrowo (długa ławka i równorzędne, jeśli nie lepsze zmiany). Co do gry, to druga linia w Tarnovii jest najmocniejsza, brakuje armat z przodu.Może jakiś pomysł na ściągnięcie "9" i "10", najlepiej z sympatią dla biało-czerwonych barw, bo na transfer środków nie ma! Trener na pewno taką pomoc przyjmie z radością.Kontuzje, kartki czy słabsza dyspozycja jak to bywa u amatorów i nie ma kim zastąpić. Młodzieżowcy nie zawsze potrafią odnaleźć się w seniorskiej piłce.Trzeba to sobie jasno powiedzieć bez poprawy organizacyjnej(finansowej) lepiej nie będzie!


Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka