Zabrakło skuteczności pod bramką rywali

• autor: Tarnovianin09, 2017-09-09 19:01

Tarnovia - Limanovia 0:1

bramka: M. Krywoborodenko 42' (L)

żółte kartki: R.Kozioł x2(53'czerwona), T. Sanok (T)

Tarnovia: D.Kubik - P. Nowak (72' Ł. Smołkowicz) R. Kozioł, T. Mikoś, T. Sanok (66' J. Szymański) - W. Gucwa ( 46' D. Pagos, 80'P. Wałek), K.Wilk, D. Zaucha, K.Klich (46' M. Wardzała), P. Dydyk - M. Baruch

Tarnowianie zagrali bardzo wyrównane spotkanie z wyżej notowaną Limanovią, mimo to zeszli z boiska pokonani. Do przerwy inicjatywa w grze należała do gości, którzy z dużą regularnością zagrażali bramce Dawida Kubika. Najlepsze okazje mieli najpierw Mateusz Lampart (26')' który obił słupek bramki Tarnovii, a kwadrans później Marcin Krywoborodenko, zupełnie niepilnowany z bliskiej odległości trafił do bramki Tarnovii (asysta Józefa Piwowarczyka) Po przerwie role się odmieniły to piłkarze z Tarnowa dyktowali warunki gry (chociaż od 53' biało-czerwoni grali w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Rafała Kozioła). Mimo kilkunastu dogodnych sytuacji w tym dwóch rzutów wolnych z 16 m. nie zdołali pokonać bramkarza przyjezdnych. Najbliżej sukcesu był Patryk Dydyk, którego strzał z dużym trudem obronił nogami golkiper gości Maciej Kordeczka.

Sędziował Marcin Ciepły (Kraków)

autor: ftb2user_1495433393. 2017-09-10 18:12:50

Profil ftb2user_1495433393. w Futbolowo Szanowny Panie Redaktorze.
To nie jest brak skuteczności tylko tragiczny brak umiejętności w szczególności trenera Gucwy, który nie odróżnia oldboja od młodego zdolnego zawodnika, któremu trzeba dać szanse zaistnienia w drużynie. Na mecze Tovi chodzę już z 50 lat ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem. Pan trener swoimi decyzjami nie jest w stanie pomóc drużynie a wręcz przeciwnie ją destabilizuje. Za młodych wyróżniających się zawodników wprowadza "oldboi" bez szybkości i jakiegokolwiek pomysłu na grę. Pytam, po co było ściągać zawodników z innych drużyn po co szkolić swoich jak i tak nie mają żadnych szans na grę. Jeżeli nie ma się pomysłu na drużynę, nie jest się jej w stanie pomóc to trzeba z honorem podać się do dymisji.
TOVIA PANY!!!!!