Wyrównany pojedynek z Wolanią

• autor: Tarnovianin09, 2017-09-03 15:44

Wolania Wola Rzędzińska - Tarnovia 1:1 (0:0)

bramki: 0:1 K. Wilk (73') - 1:1 J.Tadel (84')

żółte kartki: D. Adamowski, P. Mróz, J. Tadel (W) - R. Kozioł x2 (86' czerwona), P. Nowak, K. Wilk (T)

Tarnovia: D. Kubik - P.Nowak (86'J. Szymański), T. Mikoś, R. Kozioł, P. Dydyk - K. Wilk, W. Kuboń, D. Zaucha, M. Prokop (88' D. Pagos),P Klich (59' T. Sanok) - M. Wardzała (62' P. Wałek)

Pierwsza połowa bezbramkowa i wyrównana z kontuzją sędziego głównego, która przerwała mecz na ok. 20 minut. Drugie 45 minut rozpoczęło się od ataków Wolanii z sytucją 'sam na sam' wybronioną przez Dawida Kubika. Wynik meczu otworzyli Tarnovianie po indywidualnej kontrze prawą stroną i celnym strzale Kamila Wilka. Bramka dla Wolanii padła po akcji lewą stroną i dograniu piłki do Jakuba Tadela, który strzałem w okienko dał miejscowym wyrównanie. Końcówka meczu nerwowa z czerwoną kartką dla Rafała Kozioła (druga żółta) i obroną w polu karnym Wolanii ręką przez obrońcę, co nie zostało zauważone przez sędziego.

...