Biało-czerwone podsumowały sezon

• autor: tarnovianin, 2017-07-08 22:10

Podsumowanie sezonu 2016/2017 oczami trenerki zespołu MKS-u Tarnovii  Klaudii Gajdur dla polskapilkakobiet.pl:„Sezon zakończył się dla nas upragnionym awansem, do którego dążyłyśmy od pierwszego meczu. Bilans bramek oraz meczy uważam za rewelacyjny. Tylko jedna przegrana w sezonie świadczy o tym, że zasłużenie znajdujemy się w I lidze. Nie obyło się bez kontuzji jakie nas napotkały u kilku kluczowych zawodniczek. Dlatego cieszy fakt, że dziewczyny potrafiły się za każdym razem odnaleźć w grze, czasem na nowych pozycjach, na których do tej pory nie grały. Ten rok też przyniósł dużo sukcesów w hali. Między innymi, pierwsze miejsce w Halowych Mistrzostwach Małopolski Juniorek Starszych w Dąbrowie Tarnowskiej (18.02.2017), dziesiąte miejsce Mistrzostwa Polski w Futsalu U-18 w Brodnicy (14-15.01.2017), drugie miejsce w XI Halowym Turnieju Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego, o puchar Starosty Tarnowskiego w Gromniku (28.01.2017), czwarte miejsce w IV Walentynkowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet Kraków (11.02.2017).
Najbardziej zaciętym meczem, w którym dużo zdrowia zostało na boisku, można śmiało powiedzieć, był mecz z Respektem Myślenice. Po blisko roku napotkałyśmy drużynę, która podjęła walkę i bardzo wysoko zawiesiła nam poprzeczkę. Wynik spotkania zakończył się remisem 2:2. Natomiast meczem, który zostanie mi do końca życia w sercu będzie spotkanie z Naprzodem Sobolów. Niezapomniane przeżycie, które nie sądziłam, że kiedykolwiek mnie spotka. Dwie drużyny-jedno serce, ponieważ drużyna Naprzodu to zespół, ,w którym grałam 10 lat i tyle wspomnień i serce zostało tam nadal.  Z drugiej strony, Tarnovia to drużyna, która zagościła również w moim sercu, w której gram i jestem trenerem. Wygrałyśmy ten mecz dosyć wysoko, ale najcenniejsze było dla mnie zorganizowanie mi wspólnie przez obie drużyny cudownego prezentu na moje urodziny, które mogłam tam świętować razem z obiema drużynami. Był tort, szampan oraz dużo radości. Wspaniałe przeżycie "

redakcja wywiadu- tarnovia.futbolowo.pl😉