ogółem: 5 500 453

Festiwal strzelecki w Bodzentynie

• autor: tarnovianin, 2017-06-04 22:30

Łysica Bodzentyn - Tarnovia 1:7 (1:2)

bramki: K. Kosiarska (44') (Ł) - G. Gębica x2 (6', 60'), A. Bator (9'), P.Wałaszek (52'), A. Zegarlicka (70'), J. Kapustka (72'), K. Trytek (86') T

Tarnovia: P. Turczyn - Piwowarczyk, A.Zegarlicka,K. Stańdo, K. Gajdur - G. Gębica, Wałaszek, Trytek, A Derus- J. Kapustka

Mistrzynie 2 ligi efektownie żegnają się z rozgrywkami . W ostatnim wyjazdowym spotkaniu wygrały wysoko, aplikując przeciwniczkom aż siedem bramek. Tylko przez pierwszą połowę miejscowe starały się dorównać biało-czerwonym, a na minutę przed przerwą (przy stanie 0:2) potrafiły uzyskać kontaktowego gola. Drugie 45 minut to dominacja Tarnovii potwierdzona pięcioma bramkami.

Do zakończenia rundy wiosennej pozostało spotkanie na własnym terenie z dziesiątą w tabeli Victorią Gaj.