Tarnovia w 1 lidze!

• autor: tarnovianin, 2017-05-27 21:47

Tarnovia - Moravia Morawica 1:0 (0:0)

bramka: G.Gębica (69')

TarnoviaJ.Wrona (46' P.Turczyn) - K. Piwowarczyk, A. Zegarlicka, A.Hynek, K. Stańdo - G. Krawczyk (79' A. Bator), P. Wałaszek, K.Trytek, G. Gębica, K. Gajdur - J. Kapustka

Za sprawą żeńskiej jedenastki Tarnovii, Tarnów po 18 latach doczekał się drużyny grającej na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w piłce nożnej. Biało-czerwone przypieczętowały awans zwycięstwem z Moravią Morawica, a formalności dopełniła Gabriela Gębica w 69 minucie. Przyjezdne nie ułatwiły święta w Tarnowie. Przez większość spotkania broniły się konsekwentnie całą drużyną na własnej połowie, rzadko próbując wyjść ofensywnie. Jednak test charakteru wypadł na korzyść piłkarek z Tranowa, nie tylko w tym meczu ale całym sezonie, za który bardzo dziękujemy.

Gratulujemy awansu!