ogółem: 5 483 231

Piłkarki Tarnovii nie zwalniają tempa

• autor: tarnovianin, 2017-04-29 22:59

Starówka Nowy Sącz - Tarnovia 2:6 (0:3)

bramki: (S)V.Maślejova (50'), G. Pacholarz (77') - (T) J.Kapustka(23'),  G.Gębica x2(34', 68'), K.Trytek x2(45', 69'), K.Krawczyk (65')

Tarnovia: P.Turczyn(83' J. Wrona), A. Bator, A. Derus, K.Gajdur (85'K. Liro), G.Gębica, A.Hynek, J.Kapuska, G. Krawczyk ( 73' P.Wołek ), K.Piwowarczyk, K. Stańdo, K. Trytek

Efektowne zwycięstwo odniosły piłkarki Tarnovii w  wyjazdowym spotkaniu 17 kolejki 2 ligi. Wynik otworzyła Justyna Kapustka uderzeniem z ponad 25 metrów. Przed przerwą kolejne bramki dorzuciły Gabriela Gębica i Katarzyna Trytek. Wynik mógł być jeszcze wyższy gdyby biało-czerwone skutecznie wykorzystywały stworzone okazje bramkowe. Podkreślić trzeba bardzo aktywną postawę w ofensywie Aleksandry Bator. Przypieczętowanie zwycięstwa nastąpiło między 65 a 69 minutą. Na listę trafień wpisały się Katarzyna Krawczyk oraz ponownie Gabriela Gebica i Katarzyna Trytek.