MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 18 gości

dzisiaj: 478, wczoraj: 859
ogółem: 4 979 640

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Udany rewanż za ubiegłotygodniową wpadkę

  • autor: tarnovianin, 2017-04-15 18:32

Tarnovia - Widok Lublin 4:0 (1:0)

bramki : Gabriela Gębica(36'), Justyna Kapustka(61-k.), Agnieszka Derus(70'), Aleksandra Bator(78')

 

Tarnovia: P.Turczyn, A.Hynek, K.Piwowarczyk, J.Kapustka, G.Gębica, K.Trytek, A.Derus, N.Kiwior (46'K.Gajdur), A.Zegarlicka (70'A.Bator), P.Wałaszek (80'P.Wołek), K.Stańdo (85'K.Liro)

 

''Pierwsza połowa - każda akcja tworzona z mozołem, 80% posiadania piłki ale bez sytuacji bramkowych i chyba jedyne zagrożenie kończy się bramką - po akcji Karoliny Piwowarczyk prawą stroną, Gabi Gębica idzie za swoim strzałem i w 36 min obejmujemy prowadzenie 1-0. Druga połowa to już inne oblicze naszej drużyny, swoboda w grze, duża wymienność pozycji, mnóstwo sytuacji i tylko bardzo dobrej postawie swojej bramkarki drużyna Widoku zawdzięcza że mecz kończy się wynikiem 4-0. Jak padły bramki:
61 min - Justyna Kapustka rzut karny po faulu na Oli Zegarlickiej 
69 min - Agnieszka Derus po kapitalnym uderzeniu od poprzeczki zza pola karnego, tydzień temu Kasia Trytek, teraz Aga - czekamy na kolejne bramki kandydujące do bramki sezonu. 
73 min - Ola Bator przytomnie zamyka akcję lewą stroną Kasi Trytek. 
Na uwagę zasługuje debiut w tej rundzie pani trener, która wniosła sporo ożywienia w drugiej połowie i wykazywała dużą ochotę do gry, debiutancką bramkę w II Lidze Oli Bator i debiut na meczu mamy Agi Derus, która na trybunach bardzo przeżywała grę córki, która zresztą zadedykowała jej tę ładną bramkę - czekamy więc na wizyty innych mam z tak samo dobrym skutkiem. Szkoda tylko że dla Agi pechowa okazała się 90 minuta i poczuła kolano jednej z rywalek na swojej twarzy. Mamy nadzieję że nie przeszkodzi jej ta sytuacja w konsumpcji świątecznej. Cieszymy się ze zwycięstwa i w tym radosnym nastroju życzymy wszystkim sympatykom Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkiej Nocy.''(KG)

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [337]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka