II miejsce o Puchar Starosty Tarnowskiego

• autor: Tarnovia/TarnoviaSekcjaKobiet, 2017-01-29 10:26

Dnia 28.01.2017 r. w Hali Sportowej w Gromniku odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Antoniego Barwińskiego o puchar Starosty Tarnowskiego.

Przyzwoity turniej w naszym wydaniu. Grałyśmy zdecydowanie najbardziej ofensywny futbol o czym świadczy strzelonych aż 23 bramek. Pewnie wygrałyśmy z drużynami klubowymi, cięższe potyczki były z drużynami akademickimi, które w swoich szeregach posiadały zawodniczki klubów I-ligowych i turniej ten był dla nich ostatnim etapem przygotowań do akademickich halowych mistrzostw Polski. Z GAP UEK Kraków wygrałyśmy 4-2, zaś z Uniwersytetem Rzeszowskim przegrałyśmy 0-2. Dodatkowo miałyśmy możliwość przećwiczyć pogoń przy niekorzystnym wyniku 0-1, która w trzech przypadkach zakończyła się sukcesem odpowiednio 4-2, 8-1, 5-1 o co na hali nie jest takie łatwe. Dodatkowo wszystkie dziewczyny pokazały możliwości ofensywne co napawa optymizmem przed sezonem letnim. Najlepszą drużyną został Uniwersytet Rzeszowski który pokonał gospodarza turnieju – Tarnovię, w bezpośrednim pojedynku. Trzecie miejsce zajął GAP UEK Kraków.

Nasze wyniki:
Naprzód Sobolów 7-0
GAP UEK 4-2
Uniwersytet Rzeszowski 0-2
Polonia Bytom 8-1
Sparta Daleszyce 4-1

Klasyfikacja końcowa:
1. Uniwersytet Rzeszowski
 12pkt, bramki: 11-4
2. Tarnovia Tarnów
12pkt, 23-6
3. Uniwersytet Ekonomiczny