Tarnovia wygrywa w Jaśle

• autor: Tarnovia /apjaslo, 2017-01-18 10:31

Tarnovia Tarnów wygrywa Halowym Turnieju Piłki Nożnej o puchar Pani Joanny Bril i Pana Piotra Boczkowskiego w Jaśle. Bezapelacyjnie najlepszą drużyną rozegranego w dniu 15 stycznia turnieju rocznika 2007 była Tarnovia Tarnów. Zespół Tarnovii wygrał 6 meczy i jeden zremisował nie tracąc w całym turnieju bramki. Po raz kolejny zaimponował Hubert Jasiak, który bramkarzy rywali pokonywał aż trzynastokrotnie! Jego bardzo dobra gra została zauważona i nominowana do Plebiscytu Gazery Krakowskiej na  Najlepszego Sportowca Juniora. Głosy można oddawać wysyłając SMS-a  wyślij sms o treści NSJ.39 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT)

Hubert Jasiak (Akademia Młodych Orłów) MKS Tarnovia - talent na miarę Klicha i Kapustki. Najlepszy piłkarz kilku turniejów

Wyniki tarnovian:

Tarnovia -  Team Przecław 5:0