Piłkarki Tarnovii powalczą o medal?

• autor: tarnovianin, 2017-01-13 19:12

Tarnovianki wezmą udział w finałowej dwunastce Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu kobiet do lat 18, który odbędzie się w Brodnicy (woj. kujawsko-pomorskie) w dn. 14-15 stycznia. Mecze rozgrywane będą w czterech grupach. O złoty medal powalczą : Unifreeze Górzno, Rekord Bielsko-Biała, KKP Stomil Viascom Olsztyn, Gwiazda Kania Toruń, AZS UW Warszawa, GOL Częstochowa, Bronowianka Kraków, Wanda Kraków, Naprzód Sobolów, MKS Tarnovia, UKS Gimnazjum Istebna, Rolnik Głogówek.

Zespół Tarnovii wystąpi w grupie III i rozegra w sobotę 2 mecze, z AZS Warszawa (początek o 9:20) i Rolnikiem Głogówek ( początek o 12:00).

Bezpośrednia transmisja (live): http://tvbrodnica.pl/rozrywka/futsal-kobiet-finaly-mmp-u-18-live-14-15-01-2017-r/

W sobotnie popołudnie przewidziane są spotkania drużyn, które zajęły w grupach ostatnie miejsca. W niedzielę odbędzie się runda finałowa.

Trzymamy kciuki !