Przegrana po wyrównanym spotkaniu

• autor: tarnovianin, 2016-10-15 20:10

Poprad Muszyna - Tarnovia  2:1 (0:0)

bramki: D. Polański (51', 64') - B.Krużel (79')

żółta kartka: K. Wilk (T)

widzów: ok. 100 (w tym 60 z Tarnowa)

Tarnovia: D.Kubik - Ł.Noga, W.Gucwa (56' P.Dydyk), K.Kociara, T.Mikoś, T.Nytko - P.Nowak (70' D.Świerczek), B.Krużel, Ł.Wilk (60' N.Stachura), K.Wilk - R. Zegar (79'P.Wałek)

Oba zespoły stworzyły po dwie stuprocentowe okazje do zdobycia bramek. Już w 5 minucie Kamil Wilk mógł zdobyć prowadzenie dla Tarnovii, ale na przeszkodzie stanął bramkarz gospodarzy Mikołaj Kumor , który bardzo ofiarną interwencją zapobiegł utracie gola. Przypłacił to jednak kontuzją i musiał opuścić plac gry (za zderzenie z bramkarzem K. Wilk otrzymał żółtą kartkę). Następne okazje bramkowe były dopiero w drugiej połowie.  Po rzucie wolnym z prawej strony Dawid Polański z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce. Ten sam zawodnik, tym razem po dośrodkowaniu z lewej, podwyższył na 2:0 . Ostatnia sytuacja bramkowa była na kilkanaście minut przed końcem spotkania. Bramkarz gospodarzy minął się z piłką  i rękami  powalił na ziemię zawodnika gości. Faul był ewidentny i celowy, a bramkarz Piotr Plata powinien zobaczyć czerwony kartonik (nie dostał nawet żółtej kartki). Rzut karny na bramkę zamienił Bartłomiej Krużel. Trzeba podkreślić, że nie zawodnicy, a sędziowie byli głównymi aktorami meczu. Takiej nieudolności i 'gospodarskiego' prowadzenia zawodów kibice dawno nie oglądali.  Wymyślane rzuty wolne (po jednym z nich padła bramka), puszczanie metrowych spalonych, przyznawanie wrzutów z autu itd. wypaczyły przebieg i wynik spotkania.

autor: tarnovianin 2016-10-16 19:13:06

Profil tarnovianin w Futbolowo Orkan Szczyrzyc-KS Tymbark odwołany z powodu złego stanu boiska

autor: HejTARNOVIA 2016-10-19 00:34:35

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo Prosimy o wcześniejsze dodawanie zapowiedzi kolejnego meczu, najlepiej w połowie tygodnia a nie jak do tej pory w dniu meczu lub dzień wcześniej w godzinach wieczornych :)