Powalczyć o komplet punktów i górną część tabeli

• autor: Tarnovia, 2016-10-08 11:26

Na własnym stadionie Tarnovianie będą gościć zawodników z Drwinii. Nasz najbliższy rywal zajmuje obecnie 10 miejsce z dorobkiem 9 punktów. Przyjezdni obecnie nie mogą zaliczyć ostatnich spotkań do udanych. W ostatnich pięciu nie wygrali ani jednego co więcej w czterech ostatnich spotkaniach doznawali smaku porażki. W ostatniej kolejce ulegli na własnym stadionie KS Tymbark 1:3. Na uwagę zasługują dotychczasowe spotkani gości na wyjeździe, którzy zgromadzili na swoim koncie 7 punktów, czyli większość swojego dorobku punktowego.

Innych nastrojach są nieco podopieczni Wojciecha Gucwy jako beniaminek rozgrywek zajmują obecnie 6 miejsce z dorobkiem 13 punktów. Dotychczas "Biało-Czerwoni" przegrali tylko dwa razy co jak na beniaminka nie jest złym wynikiem. W ostatnim spotkaniu pokazali nasi zawodnicy charakter w końcówce spotkania doprowadzając do wyrównania, a następnie prowadzenia. Bez dwóch zdań takie zwycięstwa budują atmosferę w drużynie przez co drużyna staje się jeszcze silniejsza.

W ostatnich dniach doszło drobnych korekt w naszej kadrze. Klub na zasadzie wypożyczenia opuścili Rafał Mleczko (Kłos Łysa Góra,lider A klasy gr. Brzesko) oraz Daniel Przydział (Metal Tarnów lider A klasy gr. Tarnów), niestety obaj zawodnicy nie pogodzą obowiązków zawodowych z trenowaniem i grą w naszym klubie.

Pomimo coraz gorszej aury panującej na dworze, zapraszamy wszystkich kibiców na Bandrowskiego 9 w sobotę o godzinie 15.30.