Zasłużony podział punktów

• autor: tarnovianin, 2016-09-24 18:46

Tranovia - Sokół Borzęcin  2:2 (1:2)

bramki: P.Dydyk (24'), Ł.Noga(90'+7) - S.Kostecki x2 (30' , 42'k)

żółte kartki: K.Wilk, P.Dydyk, Ł.Noga, T.Nyko, K.Kociara, B.Krużel - R.Ciesielski, M.Łydych,P.Bury x2(90+3 czerwona)

sędziował: Mateusz Kura (Kraków)

widzów: 100

Tarnovia: D.Kubik - Ł.Noga, T.Nytko, K.Kociara, P.Dydyk - P.Nowak (66'N.Stachura), T.Mikoś, Ł.Wilk (23'P.Wałek, 58'R.Zegar) K.Wilk - B.Krużel, D.Świerczek (60'Ł.Smołkowicz)

Sobotni mecz nie stał na wysokim poziomie. Goście postawili bardzo trudne warunki gry, walcząc zdecydowanie o każdą piłkę, sporo było fauli i przerw po urazach. O zaciętości spotkania świadczy dwanaście kartoników różnego koloru, jakie zobaczyli zawodnicy obu zespołów. Było też wiele zmarnowanych okazji do zdobycia bramek. Lepsze sytuacje mieli piłkarze z Borzęcina. Do przerwy objęli prowadzenie, a w drugich 45 minutach szukali sposobu na podwyższenie rezultatu. Na przeszkodzie stanął Dawid Kubik, który wybronił kilka stuprocentowych sytuacji po kontrach Sokoła. Wynik meczu otworzył Patryk Dydyk przepięknym uderzeniem 'w okienko'. Wyrównanie padło po rzucie wolnym i dobitce z bliskiej odległości przez Sergiusza Kosteckiego. Ten sam zawodnik podwyższył na 1:2 po bardzo problematycznym rzucie karnym. Na wyrównanie przyszło nam czekać do ostatniej sekundy spotkania. Łukasz Noga w dużym tłoku na polu karnym, zaskoczył silnym uderzeniem bramkarza gości.