dzisiaj: 217, wczoraj: 1915

Wygrana z Tuchovią

• autor: tarnovianin, 2016-09-14 19:06

Tuchovia - Tarnovia 1:3 (0:1)

bramki: F.Płachno (80') - K.Wilk x2 (39'k, 73'), B.Krużel (88')

żółte kartki: Czyż x2, Dziża - Nowak, Smołkowicz

czerwona kartka: Czyż (dwie żółte)

sędziował: Paweł Gądek (Tarnów)

widzów: ok.200

Tarnovia: Paweł Jankowski - T.Nytko, K.Kociara, T,Mikoś, P..Nowak, Piotr Jankowski - K.Wilk, Ł.Wilk, P.Wałek (B.Krużel 46'), B.Starzyk (Ł.Smołkowicz 46') - R.Zegar (W.Gucwa 72')

Bardzo emocjonujące i wyrównane spotkanie, z rzutami karnymi w roli głównej ,oglądaliśmy w Tuchowie.  Arbiter spotkania podyktował ich aż cztery, po dwa w każdej połowie. Najpierw Tuchovia nie wykorzystała okazji do otwarcia wyniku meczu, po obronionej przez Pawła Jankowskiego 'jedenastce', a kilka minut później, w identycznej sytuacji, Tarnovia obejmuje prowadzenie, po precyzyjnym trafieniu Kamila Wilka z 11 metrów. Jednobramkową zaliczką zakończyło się pierwsze 45 minut, ale okazji do zmiany rezultatu nie brakowało. Podobnie wyglądał początek drugiej , czyli sporo niewykorzystanych sytuacji z obu stron. Po godzinie gry mamy kolejny 'karny', Niestety Kamil Wilk tym razem trafił w słupek. Ten sam zawodnik wykorzystał kilkanaście minut później okazję do rehabilitacji i pięknym lobem ponad bramkarzem dał biało-czerwonym drugą bramkę. Na dziesięć minut przed końcem meczu tuchowianie grają w dziesięciu, po czerwonej kartce dla Adriana Czyża. Gdy wydaje się, że mecz jest już rozstrzygnięty, pada gol kontaktowy. Po kilku minutach niepewności, mamy ostatni z rzutów karnych. Z problemami, bo pierwsze uderzenie obronił bramkarz, Bartosz Krużel ustala końcowy rezultat.

Czekamy teraz na wyniki innych spotkań i losowanie następnej  rundy, która już niedługo bo  5 października o godz 16.