Podział punktów w Tymbarku

• autor: tarnovianin, 2016-09-11 23:10

KS Tymbark - MKS Tarnovia 1:1 (0:0)

Bramki: S.Porębski (59') - K. Wilk (62')

żółta kartka: R. Zegar

Tarnovia: D.Kubik- Ł.Noga, K.Kociara,T.Mikoś,T.Nytko - P.Nowak(74'Ł.Smołkowicz), K.Wilk, Ł.Wilk, B.Krużel(83'A.Barszcz), P.Dydyk(60'Paweł Jankowski), R.Zegar(64'P.Wałek)

Po raz trzeci z rzędu nasz zespół przywozi punkt z wyjazdowego spotkania. Przy dwóch zwycięstwach na własnym terenie, daje to dorobek dziewięciu punktów, dodatni bilans bramkowy 7-5, siódme miejsce w tabeli.

W udzielonej nam wypowiedzi po ostatnim meczu, trener Wojciech Gucwa stwierdza: " Był to sprawiedliwy podział punktów. Oba zespoły miały okazję na przechylenie wyniku na swoją korzyść. Bramka dla gospodarzy padła po dośrodkowaniu z prawej strony i dwukrotnym uderzeniu na bramkę Tarnovii. Najpierw trafienie w poprzeczkę, a dobitka prawie do pustej  bramki zakończyła się golem. Wyrównanie padło po trzech minutach. Najpierw Rafał Zegar prostopadłą piłką zagrał do Bartłomieja Krużla, a ten podaniem wzdłuż linii bramkowej, stworzył okazję dla Kamila Wilka do zdobycia wyrównania . Jest to piąty z rzędu mecz bez porażki."

Dorobek punktowy bardzo cieszy, a już w odstępie kilku dni czekają Tarnovian dwa kolejne sportowe wyzwania, najpierw pucharowe na wyjeździe, a następnie ligowe u siebie z wiceliderem tabeli.