Komplet punktów w 3. kolejce

• autor: tarnovianin, 2016-08-27 19:32

MKS Tarnovia - Bocheński KS  1:0 (0:0)

bramka:  Kamil Wilk  57 min.

Tarnovia: D.Kubik - T.Nytko, B.Krużel, K.Kociara, Ł.Noga, - Ł.Wilk (P.Nowak), T.Mikoś, K.Wilk, P.Dydyk (Ł.Smołkowicz) - A.Barszcz (B.Starzyk), D.Świerczek (P.Wałek)

Sędziował : Dawid Kogut, asystenci P. Libera, P. Fido  ( Żabno )

Żólte kartki: Ł.Wilk - S. Jacak, B. Tokarczyk, A. Budzyn

Widzów 250

Tarnovianie odnieśli pierwsze po powrocie do IV ligi zwycięstwo. Piłkarze z Bochni, bardzo wymagający rywal, najlepsza drużyna ubiegłego sezonu w tej klasie rozgrywek, przegrali jednak baraże o III ligę z MKS Trzebinia-Siersza. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowo, ale doskonałe okazje do zdobycia bramek dla Tarnovii , zmarnowali Kamil Wilk na początku i Artur Barszcz tuż przed upływem pierwszych 45 minut. Na bramkę musieliśmy czekać do 57 minuty spotkania, kiedy to Kamil Wilk zmusił do kapitulacji bramkarza gości Damiana Szydłowskiego. Końcówka spotkania była bardzo nerwowa. Bochnianie dążyli za wszelką cenę do wyrównania, spychając naszą drużynę do obrony. Należy podkreślić, że defensywa Tarnovii, z pewnie interweniującym Dawidem Kubikiem w bramce, to najlepsza formacja zawodów.

autor: HejTARNOVIA 2016-08-30 12:20:59

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo Już w najbliższą środę zawodników z Woli Rzędzińskiej czekają czwartoligowe derby z zespołem Tarnovii Tarnów. Najbliższy przeciwnik naszej drużyny to beniaminek rozgrywek, który powrócił do grona czwartoligowców po 11 latach tułaczki w niższych ligach. Gracze Tovi rozpoczęli sezon od porażki z Glinikiem 3:2, bezbramkowego remisu z Popradem Rytro, a w miniony weekend odnotowali pierwsze zwycięstwo pokonując na własnym terenie BKS Bochnia 1:0. Na przełomie ostatnich 18 lat zespoły Wolanii i Tarnovii spotykały się w walce o punkty 18 razy. Gracze z Woli Rzędzińskiej w tym okresie odnotowali 8 wygranych, 5 remisów i tyle samo porażek, strzelając Tovi 25 bramek i tracąc przy tym 20 goli. Ostatni raz nasza drużyna podejmowała Tarnovie w ubiegłym roku.

autor: HejTARNOVIA 2016-08-30 12:21:44

Profil HejTARNOVIA w Futbolowo Wówczas w rozgrywkach Okręgowego Pucharu Polski ulegliśmy na Bandrowskiego 1:3. Warto podkreślić, iż w obu zespołach występują zawodnicy, którzy w poprzednich sezonach reprezentowali barwy przeciwnej drużyny. W ekipie Wolanii są to: Michał Boruch, Piotr Boruch i Wojciech Mącior, zaś w zespole Tarnovii: Kamil Wilk, Łukasz Wilk, Bartłomiej Starzyk oraz Bartłomiej Krużel. Środowy pojedynek pomiędzy Wolanią, a Tarnovią Tarnów zostanie rozegrany o godz. 17.00 na stadionie w Woli Rzędzińskiej. Zapraszamy wszystkich kibiców na trybuny.

Źródło lkswolania.pl

autor: tarnovianin 2016-08-30 16:00:57

Profil tarnovianin w Futbolowo Żeby nie było niejasności, ostatni mecz[30 września 2015] wygrała Tovia. Tarnovia - Wolania 3:1(1:1)
Bramki: Tomasz Mikoś 25, Barłomiej Krużel 82, Jakub Szymański 88 - Maksymilian Maik 42