Wygrana w Jadownikach

• autor: Tarnovia, 2016-07-16 19:38

Jadowniczanka Jadowniki - Tarnovia 2-4 (0-1)

Bramki: Krużel, Kamil Wilk, Testowany, Wałek

I połowa: Kubik - Testowany, Testowany II, Pawłowski, Dydyk - Nowak, Krużel, Klich, Matras, Barczak, Testowany III

II połowa: Testowany IV - Sanok, Witek, Kociara, Piotr  Jankowski - Testowany V, Testowany VI, Kamil Wilk, Smołkowicz - Wałek

Tarnovianie w drugim sparingowym pojedynku pokonali na wyjeździe beniaminka IV ligi. W pierwszej połowie tarnovianie posiadali znaczną przewagę. W drugiej części gry mecz się wyrównał jednak to Tarnovia wyszła zwycięsko z tego pojedynku. W składzie wystąpiło kilku nowych zawodników. Dobrą wiadomością z pewnością jest że do naszego zespołu dołączy Kamil Wilk (młodszy brat Łukasza), który ostatnio występował w III ligowej Wolanii Woli Rzędzińskiej, która niestety nie wywalczyła ligowego bytu i w przyszłym sezonie będzie razem z nami rywalizować na boiskach IV-ligowych.