dzisiaj: 908, wczoraj: 1915

Okazały początek przygotowań

• autor: Tarnovia, 2016-07-10 10:46

Rylovia Rylowa - Tarnovia 0:4 (0:0)

Bramki: Przydział x2, Mikoś, Testowany

I połowa: Kubik - Paluchowski, Testowany, Baruch, Dydyk - Wilk, Gucwa Mateusz, Krużel, Matras, Barczak, Testowany

II połowa: Boruch - Nowak, Kociara, Testowany, Piotr Jankowski - Mikoś, Sanok, Przydział, Testowany, Testowany, Klich

Dwie jedenastki do dyspozycji miał w wczorajszym pojedynku Wojciech Gucwa. W obu wystąpiło kilka nowych twarzy, którzy są przymierzani do zespołu. Szanse dostali także juniorzy naszego klubu m.in Paluchowski, Kubik, Klich. Ponadto wystąpiło trzech juniorów, którzy w poprzednim sezonie występowali w innych zespołach: Boruch (występy w III lidze w Wolanii Woli Rzędzińskiej), Gucwa (wstępy w juniorach Wolanii w  Małopolskiej Lidze) oraz Matras (ostatnio Pogórze Pleśna)