Znamy skład IV ligi gr. wschodniej!

• autor: Tarnovia/lkswolania.pl, 2016-07-09 13:26

Znany jest już pełen skład drużyn IV ligi małopolskiej gr. wschodniej. W sezonie 2016/17 na boiskach czwartoligowych rywalizować będą ze sobą 16 zespołów: Wolania Wola Rzędzińska, Poprad Muszyna, BKS Bochnia, Barciczanka Barcice, Lubań Maniowy, Sokół Borzęcin Górny, Glinik Gorlice, Skalnik Kamionka Wielka, Watra Białka Tatrzańska, GKS Drwinia, KS Tymbark, Poprad Rytro, Tarnovia Tarnów, Jadowniczanka Jadowniki, Limanovia Limanowa i Orkan Szczyrzyc. Spotkanie, na którym zostanie ustalony terminarz rozgrywek odbędzie tak jak już informowaliśmy się 21 lipca o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Hotelu Kantoria przy ul. Piłsudskiego 28a w Tarnowie. Start ligi zaplanowany jest na weekend 13-14 sierpnia.