MKS Tarnovia - strona nieoficjalna

Strona klubowa
  • Strona informuje o działalności MKS Tarnovia w latach 2009-2020
  •        

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 23 gości

dzisiaj: 265, wczoraj: 672
ogółem: 4 976 861

statystyki szczegółowe

Logowanie

Aktualności

Ostatnia prosta po upragniony awans!

  • autor: Tarnovia, 2016-05-25 15:41

Nietypowo bo w środę 24 serie gier w Tarnowskiej Klasie Okręgowej gr. II rozegrają podopieczni Wojciecha Gucwy. Za przeciwnika "Biało-Czerwoni" będą mieli LKS Wietrzychowice. Pierwszy gwizdek w Wietrzychowicach o godzinie 18.

LKS Wietrzychowice, który ten sezon rozgrywa jako beniaminek ligi zajmuje obecnie 11 miejsce w ligowej tabeli z dorobkiem 21 punktów. Dorobek ten jednak głównej mierze zawdzięczają postawie w rundzie jesiennej, której zdobyli 16 punktów, dotychczas w spotkaniach rewanżowych zdołali zaledwie ugrać 5 "oczek". Na ich szczęście gruba pościgowa walcząca o ligowy byt nie spisywała się także najlepiej co umożliwi prawdopodobnie zachowanie im ligowego bytu (zależy od spadków z IV ligi). Obecnie gospodarze środowego spotkania mają na swoim koncie niechlubną serię 5 meczów bez zwycięstwa. 

Nasi zawodnicy za to są zupełnie innych nastrojach niż ich rywal. W tym sezonie jeszcze nie przegrali i wszyscy mamy nadzieję że tak będzie do samego końca. Przed tym spotkaniem Tarnovianie są już o krok od awansu wygrana praktycznie zapewni im upragniony awans do IV ligi (w razie wygranej Niecieczy II w tej samej kolejce, w przed ostatniej serii spotkań "Tovii" wystarczy zaledwie punkt). 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [392]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Reklama

Wyszukiwarka