Tarnovia w IV lidze!

• autor: Tarnovia, 2016-05-25 20:50

LKS Wietrzychowice - Tarnovia 3-4 (3-1)

Bramki: Janik 16, Koziński 31 i 42 - Krużel 8, Kociara 61, Krużel 74, Baruch 90+2

Żółte kartki: Cholewa, Nowak, Paweł Lechowicz, Grzegorz Lechowicz - Kociara

Tarnovia: Paweł Jankowski - Noga, Baruch, Kociara, Noga - Przydział (57 Smołkowicz), Krużel, Mikoś, Wilk, Świerczek - Wałek (36 Nowak)

Ławka rezerwowych: Pawłowski, Kubik (br), Paluchowski, Gucwa

Na 2 kolejki przed zakończeniem rozgrywek Tarnovianie zapewnili sobie awans do IV ligi. Stało się to już w 24 kolejce ponieważ jedyny rywal który mógł jeszcze zagrozić podopiecznym Wojciecha Gucwy czyli Termalica II Nieciecza zremisowała w Koszycach Małych z Victorią 1-1. Spotkanie to z pewnością wszyscy sympatycy "Biało-Czerwonych zapamiętają na bardzo długo! Nie dość że "Tovia" odwróciła losy spotkania po przerwie to ten charakter, który zawodnicy pokazali w tym spotkaniu zapewnił im w końcu upragniony awans!

Już teraz informujemy że najprawdopodobniej mecz ostatniej kolejki który "Tovia" miała rozegrać w Niedomicach z Unią odbędzie się na stadionie przy ul.Bandrowskiego 9.

autor: tarnovianin 2016-05-25 21:05:24

Profil tarnovianin w Futbolowo Hej! Hej! Tarnovia !!!